Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Офіційне найменування:
Підволочиський ліцей імені Івана Франка
Тип навчального закладу:
Установа загальної середньої освіти
Населений пункт:
смт Підволочиськ
Адреса:
47801, Тернопільська обл., Тернопільський район, смт.Підволочиськ, вул.Патріарха Мстислава, 54
Телефони:
не вказані
oksanapidvol@ukr.net

Володимир Болєщук - громадський діяч, виконувач обов'язків голови Тернопільської обласної ради та Уляна Хом'як Антонюк - представник благодійної організації "Благодійний фонд Івана Чайківського "Покрова", депутат Тернопільської районної ради завітали сьогодні в наш ліцей із солодкими подарунками для дітей військовослужбовців.
Щиро дякуємо за чудові смаколики! Все буде Україна!

У воєнний час День цивільного захисту набуває особливої актуальності.
26 квітня у нашому закладі освіти проходив День цивільного захисту. Змістовну, цікаву пізнавальну бесіду провели працівники Тернопільського районного управління ГУ ДСНС у Тернопільській області "Дотримання правил пожежної та мінної безпеки в навчальному закладі та вдома". А практичних навичок з надання першої домедичної допомоги учні здобули з представниками Підволочиська районна організація Товариства Червоного Хреста України

Сьогодні відзначається 38-а річниця аварії на ЧАЕС - найбільшої в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Було проведено урок пам'яті "Чорнобиль біль минулого". Старшокласники взяли участь у годині скорботи "Дзвони людської пам'яті"

#STEAMтурнір
Ліцеїсти 7-9 класів Підволочського ліцею ім. Івана Франка стали учасниками STEAM-турніру, проведеного у формі квесту та у формі інтелектуального змагання. Команди учнів випробовували себе та свої знання в категоріях STEAM ( Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics). Щира подяка усім учасникам і вчителям, які долучился до цікавої співпраці. Пізнавально, весело, цікаво!
Окрема подяка КМДШ за методичні матеріали.

Слухачка секції географії Підволочиського відділення МАН України Курило Софія (керівник Грицух С.Ф.) була учасницею обласної учнівської науково-практичної конференції "Вплив війни на стан навколишнього середовища в Україні", яка проходила 22 квітня у м.Тернополі. Софія ознайомила присутніх із впливом війни на заповідні території.

Стіна
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.