Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

Гамірно, яскраво, дружно і смачно проходили ярмарки у стінах нашого ліцею. Учні принесли різноманітну смакоту, приготовлену вдома. Кожен клас, який брав участь у ярмарку, намагався не лише вразити оригінальністю та творчим підходом в приготуванні страв, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. Учні активно запрошували до своїх столів, рекламували товар, у який було вкладено частинку душі.
Завдячуючи вашій неймовірно активній участі, ми мали можливість зібрати понад 46 335 гривень. А саме:
✔ 15 квітня учні 1АБ, 2АБ – 9 546 гривень;
✔ 19 квітня учні 3АБ, 4АБ – 6 690 гривень;
✔ 22 квітня учні 5АБ, 6АБ – 9 132 гривні;
✔ 24 квітня учні 7АБ, 8АБ – 11 530 гривень;
✔ 26 квітня учні 9Б, 10, 11АБ – 9 437 гривень.
Кошти передали нашим волонтерам Сергій Гіс та Іванка Воробель.
До участі у акціях на яких можна поділитися добром, зробити хорошу справу, активно долучився Віталій Мархивка Віталій Мархивка PANEM, який надав для продажу смачні, запашні мафіни, з продажу яких було отримано 4 730 гривень!
Дякуємо всім і кожному особисто, хто долучився до цього заходу, за активність, ініціативність, небайдужість і підтримку наших Збройних Сил!
Наша СИЛА – у нашому ЄДНАННІ!
Об’єднуймо зусилля заради Перемоги!

30 квітня о 13:16 | Грицай Н. М. | no comments

Допоки ми пишемо писанки, доти живе наш світ.
Однією із передвеликодніх традицій є писанкарство. Сьогодні в ліцеї за участю ПЛАСТ. Станиця Підволочиськ відбувся майстер-клас, де усі охочі мали змогу долучитися до створення писанки.

29 квітня о 12:08 | Грицай Н. М. | no comments

Володимир Болєщук - громадський діяч, виконувач обов'язків голови Тернопільської обласної ради та Уляна Хом'як Антонюк - представник благодійної організації "Благодійний фонд Івана Чайківського "Покрова", депутат Тернопільської районної ради завітали сьогодні в наш ліцей із солодкими подарунками для дітей військовослужбовців.
Щиро дякуємо за чудові смаколики! Все буде Україна!

26 квітня о 10:10 | Грицай Н. М. | no comments

У воєнний час День цивільного захисту набуває особливої актуальності.
26 квітня у нашому закладі освіти проходив День цивільного захисту. Змістовну, цікаву пізнавальну бесіду провели працівники Тернопільського районного управління ГУ ДСНС у Тернопільській області "Дотримання правил пожежної та мінної безпеки в навчальному закладі та вдома". А практичних навичок з надання першої домедичної допомоги учні здобули з представниками Підволочиська районна організація Товариства Червоного Хреста України

26 квітня о 10:02 | Грицай Н. М. | no comments

Сьогодні відзначається 38-а річниця аварії на ЧАЕС - найбільшої в історії ядерної енергетики. Аварія забрала життя сотень людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Було проведено урок пам'яті "Чорнобиль біль минулого". Старшокласники взяли участь у годині скорботи "Дзвони людської пам'яті"

26 квітня о 09:56 | Грицай Н. М. | no comments

#STEAMтурнір
Ліцеїсти 7-9 класів Підволочського ліцею ім. Івана Франка стали учасниками STEAM-турніру, проведеного у формі квесту та у формі інтелектуального змагання. Команди учнів випробовували себе та свої знання в категоріях STEAM ( Science, Technology, Engineering, Art, Mathematics). Щира подяка усім учасникам і вчителям, які долучился до цікавої співпраці. Пізнавально, весело, цікаво!
Окрема подяка КМДШ за методичні матеріали.

25 квітня о 10:21 | Грицай Н. М. | no comments

Слухачка секції географії Підволочиського відділення МАН України Курило Софія (керівник Грицух С.Ф.) була учасницею обласної учнівської науково-практичної конференції "Вплив війни на стан навколишнього середовища в Україні", яка проходила 22 квітня у м.Тернополі. Софія ознайомила присутніх із впливом війни на заповідні території.

23 квітня о 10:25 | Грицай Н. М. | no comments

Змістовний урок-пам’яті «Крим – це Україна!» провели члени ЮПО «Львинець» під керівництвом Плитки Л.Г. Захід приурочений 80-річчю одного з найстрашніших злочинів радянської влади, вчинених нею під час Другої світової війни, депортації кримсько-татарського населення з півострова Крим та 10-й річниці Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим.

28 лютого о 15:34 | Грицай Н. М. | no comments

Вітаємо наших юних спортсменів з перемогою у груповому турнірі "Пліч-о-пліч" з футзалу.
Побажаємо їм успіху у фіналі!

15 лютого о 08:24 | Грицай Н. М. | no comments

І етап "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги"
#пліч_о_пліч

7 лютого о 08:44 | Грицай Н. М. | no comments

6 лютого у світі відзначають Міжнародний день безпечного інтернету. Ця міжнародна календарна подія виникла за сприянням організації Insafe починаючи з 2004 року. Вона відзначається щорічно у другий вівторок лютого. Тому сьогодні на уроках інформатики школярі початкових класів говорили про безпеку в Інтернеті, досліджували позитивні і негативні наслідки Інтернету, розвивали уважність та спостережливість.

6 лютого о 15:23 | Грицай Н. М. | no comments

І знову перемога!
Вітаємо команду юнаків нашого ліцею з перемогою у змаганнях з футзалу V Спортивних ігор школярів Підволочиської ТГ

1 лютого о 10:07 | Грицай Н. М. | no comments

29 січня в Україні відзначають пам’ять юнаків, які ціною власного життя зупинили більшовицький наступ на Київ у 1918 році.
Ми зібрались в актовій залі ліцею, щоб вшанувати пам’ять героїв Крут – українських студентів, борців за волю.
Учасники заходу також із вдячністю згадали героїв сучасності – воїнів ЗСУ, що мужньо боронять нашу незалежність.

29 січня о 15:58 | Грицай Н. М. | no comments